Plavby

Plavba

Plavby

Plavby po řekách

Hledání dovolené

Kategorie:
Stát:
Termín:
Doprava:
Cena do:

Levně:

Plachetnice

Už Vás nebaví dovolená u jedné pláže a chcete o dovolené zažít něco vzrušujícího? Prožijte týden na lodi! Prožijte krásný týden plný dobrodružství a koupání každý den na jiné pláži. Zažijte krásnou dovolenou v zahraničí. Půjčte si plachetnici a prozkoumejte Chorvatské pobřeží a stovky krásných ostrovů, na které byste se jinak nedostali.

Pronajmout si můžete motorovu loď, katamarán nebo plachetnici a s ní vyplout na moře či navštívit řadu ostrovů. Na to je ale třeba povolení. S cestovní kanceláří můžete plout na plachetnici pod vedením zkušeného kapitána a vydat se s ním na probádání místního moře.

Plachetnicí po Jadranu

Plavba na plachetnici je rozhodně dobrodružnější a zábavnější než poznávací zájezdy, poznáte desítky krásných pláží, ostrovů, poloostrovů, zálivů, mysů a všemožných jiných mořských krás. A přitom všem můžete vesele relaxovat, opalovat se, koupat se a vychutnávat každý okamžik Vaší dovolené. Prohlédnete si pobřeží z jiné perspektivy a vychutnáte si svěží koupání na mnoha plážích.


Dovolenou na plachetnici si může dopřát každý, cena oproti normální dovolená na jednom místě není o tolik vyšší. Posuďte samy, jestli následující částky stojí za koupání každý den na jiné pláži, většímu komfortu a 10x více zážitku.


Copyright © 2009-2018 by Zdeněk Hejl - webdesign.
Text těchto stránek nesmíte kopírovat bez souhlasu autora.