Plavby

Plavba

Plavby

Plavby po řekách

Hledání dovolené

Kategorie:
Stát:
Termín:
Doprava:
Cena do:

Levně:

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy jsou určeny pro všechny, kteří se nechtějí jen někde válet u pláže, ale i poznat kus okolí. Poznávací zájezdy si užijí zájemci o památky či o krásy přírody a to v libovolném věku. Nebojte se poznání - pod vedením zkušených průvodců poznáte to nejlepší z dané lokality. Žádné hledání památek, nechte se provést vším, co stojí za to vidět.

Poznávací zájezdy - Francie

Prohlédněte si ty nejhezčí části Francie - vydejte se do Paříže na poznávací zájezd - Paříž. Navštivte světoznámé památky Paříže jako je Eiffelova věž, Notre Dame, Louvre, ostrov Ile de la Cité, Sacre Coer či řadu krásných zámků na Loiře. Francie nabízí unikátní prostředí a přímo vyzívá na romantické zájezdy do Pažíže.

Poznávací zájezdy - Rakousko

Seznamte se s krásami Rakouska a navštivte Rakouské hlavní město: Vídeň. Poznávací zájezdy do Vídně jsou velmi oblíbené, cesta autobusem trvá pouhých pár hodin. Především jsou oblíbené předvánoční trhy a vánoční trhy, při kterých jsou města hezky ozdobena a návštěvníci mohou procházet místní tržiště.

Poznávací zájezdy - Německo

Mezi další často navštěvované státy patří Německo s destinacemi jako Berlín, Míšeň či Drážďany. Nejčasteji se do Německa jezdí na poznávací zájezd - Berlín. Na poznávací zájezdy do Berlína, Vídně, Paříže, Londýna a dalších destinací se můžete podívat v následujícím výpisu:


Copyright © 2009-2018 by Zdeněk Hejl - webdesign.
Text těchto stránek nesmíte kopírovat bez souhlasu autora.